خانه محصولاتSARMs استروئیدها

RAD 140 بدنسازی SARMs استروئیدها 99٪ خلوص استاندارد ISO9001

گواهی
کیفیت خوب استروئیدهای خوراکی مایع برای فروش
کیفیت خوب استروئیدهای خوراکی مایع برای فروش
چندین مرتبه سفارش می دهد، همیشه کیفیت و خدمات خوبی دارد. جینا، تیم شما بهترین است! به آنها لطف داری

—— جاش (از کانادا)

استروئید های روغن شما عالی است! من بیشتر سفارش خواهم داد

—— پل (از ایالات متحده آمریکا)

چت IM آنلاین در حال حاضر

RAD 140 بدنسازی SARMs استروئیدها 99٪ خلوص استاندارد ISO9001

چین RAD 140 بدنسازی SARMs استروئیدها 99٪ خلوص استاندارد ISO9001 تامین کننده
RAD 140 بدنسازی SARMs استروئیدها 99٪ خلوص استاندارد ISO9001 تامین کننده RAD 140 بدنسازی SARMs استروئیدها 99٪ خلوص استاندارد ISO9001 تامین کننده

تصویر بزرگ :  RAD 140 بدنسازی SARMs استروئیدها 99٪ خلوص استاندارد ISO9001

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: RAD 140
گواهی: ISO9001
شماره مدل: RAD 140

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 30%
قیمت: negotiable
جزئیات بسته بندی: بشکه های مقوا
زمان تحویل: 5-8 روز
شرایط پرداخت: وسترن یونیون، MoneyGram, T/T
قابلیت ارائه: 1000 گرم در روز
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
رنگ: سفید خلوص: 99%
نام: SARMs استروئیدها

RAD 140
بر اساس آزمایش های پزشکی، RAD 140 SARM همچنین اثر آنابولیک بیشتری نسبت به تستوسترون در هنگام استفاده نشان داد. Rad-140، SARM قوی، زیستی قابل دسترس و ناسازگار، به منظور ایجاد گیرنده های هورمونی در بافت های بدن، به همان شیوه عمل می کند، به طوری که اگر دوز خوب تستوسترون را دریافت می کنند، اثرات مشابهی را ایجاد می کنند، دوباره دوچرخه سواری با prohormones و استروئیدهای آنابولیک منهای عوارض جانبی ناخواسته.

RAD-140 SARM چیست؟
برای توضیح استفاده ارزشمند از RAD-140 به عنوان مخالف با هر استروئید دیگر، نیاز به درک کامل از اصطلاحات درگیر است:
آگونیست - آگونیست یک مولکول است که می تواند گیرنده را فعال کند. بسته به قدرت آگونیست، تاثیری را که می تواند روی یک مولکول داشته باشد تعیین می کند.
مدولاتور - یک نوع آگونیست است، اما به گیرنده و مولکول اجازه اتصال به یکدیگر را می دهد. گیرنده می تواند واکنش های مختلفی در بافت های مختلف ایجاد کند. این مفید است به خصوص اگر شما می خواهید در برخی از مناطق بزرگنمایی کنید و بافت را در مناطق حساس مانند حنجره، پوست سر و حتی پروستات و کبد تغییر ندهید.
این اساسا بدان معنی است که هنگامی که به استروئیدهای آنابولیک می آید، شما می خواهید از یک محصول استفاده کنید که در سراسر بدن شما اثر مشابهی ندارد. شما می خواهید این کار را در جایی که لازم است انجام دهید و نه در مکان هایی که نیازی به آن ندارید.
به عنوان مثال، ما تستوسترون را به منظور ایجاد یک اثر آندروژنیک در برخی از بافتها تزریق می کنیم، اما نمی خواهیم آن را به اثرات آندروژنی در تمام بافت ها مانند پروستات منجر شود. ایده آل نسبت استروئیدهای آنابولیک به آندروژنی باید 20: 1 باشد.
محصولات خاصی متفاوتند:
- Norbolethone 16: 1
- Oxandrolone 12: 1
- Norethandrolone 16: 1
نسبت RAD-140 چیست؟
RAD-140 دارای نسبت 90: 1 است که کاملا واضح است به Oxandrolone، Norbolethone و Norethanadrolone. RAD-140 همچنین یکی از استروئیدهای جادویی است که به اندازه کافی قدرتمند هستند تا اثر آندروژنیک تستوسترون را در پروستات و سایر مناطق ناخواسته محدود کنند.
هنوز راه های خاصی وجود دارد که باید از لحاظ تاثیر بر روی بدن، مخصوصا برای جنس زن، مورد بررسی قرار گیرد. استروئیدهای آنابولیک مصنوعی می تواند اثر تند و زننده بر روی حنجره و در نتیجه صدای یک زن و همچنین پوشش پوست سر داشته باشد.
RAD-140 هنوز اثرات آن را در این مناطق نشان نمی دهد، اما نتیجه آن کاملا متفاوت از استروئیدهای مصنوعی آنابولیک است. برای مردان، به طور کلی می توان آن را بسیار مفید هنگامی که انباشته شدن، زیرا بر پروستات تاثیر نمی گذارد.
عوارض جانبی RAD 140 SARM
تحقیقات هنوز عوارض جانبی ناشی از استفاده از RAD 140 SARM را پیدا نکرده اند. با این حال، حداکثر احتیاط را به دوز نشان دهید. برای مطالعه مرکز تحقیقات ملی بیوتکنولوژی ایالات متحده در RAD 140، اینجا را کلیک کنید.
مصرف RAD 140 SARM
دوز توصیه شده از این modulator گیرنده آندروژن انتخابی بین 0.3، 3 و 30 میلی گرم در روز است. این کار بزرگ برای افزایش توده عضلانی بدون چربی است و شما را امن نگه می دارد. هر دوز بالاتر از این باعث افزایش احتمال بروز مشکلات سلامتی می شود.


RAD-140 در واقع بسیار جالب است.
اول، به عنوان اصطلاحات. "آگونیست" یک مولکول است که گیرنده را فعال می کند. آگونیست کامل، در غلظت کافی در خون یا محیط آزمایش، می تواند اثر 100٪ از گیرنده ها را به دست آورد. آگونیست جزئی، که همچنین یک آگونیست ضعیف نامیده می شود، تنها می تواند اثر جزئی از گیرنده ها را به دست آورد. در بعضی موارد، گیرنده ها را متصل می کند، اما هیچ نتیجه ای ندارد. در برخی موارد، حضور آگونیست جزئی می تواند اثر آگونیست کامل را که در حال حاضر نیز باشد، کاهش دهد. به عنوان مثال، در انسان، استریول، آگونیست ضعیف، می تواند اثر استرادیول، یک آگونیست کامل را کاهش دهد.
مفهوم یک مدولاتور، به عنوان مخالف بودن یک آگونیست ساده از نوع، این است که وقتی مولکول به یک گیرنده متصل می شود، در برخی از بافت ها گیرنده در یک روش و در سایر بافت ها، شیوه ای متفاوت عمل می کند.

مثلا تاموسیفن (Nolvadex) یا کلومیفن (Clomid)، باعث می شود که گیرنده های استروژن در بافت پستان متفاوت از آنچه که استریایدول گیرنده ها را درگیر می کند، اما در بافت استخوانی، گیرنده ها را به همان شیوه ای که در هنگام استریاسیون به آن متصل می شود، کار می کنند.
پس اهمیت آندروژن ها چیست؟ در سلولهای عضلانی ما می خواهیم که مولکول به همان شیوه ای که تستوسترون می کند کار کند. اما در بافتهایی که اثر اندروژنیک را نمیخواهیم، ​​ما می خواهیم مولکول را در گیرنده آندروژنی متفاوت از تستوسترون کار کنیم.
از لحاظ بیشترین اثر اندازه گیری شده - رشد لوتر آنی و رشد پروستات * - ما در حال حاضر این را با استروئیدهای آنابولیک مصنوعی داریم. تفاوت در اثر به عنوان نسبت آنابولیک / آندروژنی محاسبه شد. مقادیر این نسبت به عنوان یک گزارش 20: 1 با نوروبلثن، 16: 1 با norethandrolone و برای اگزاندرولون 12: 1 گزارش شده است.
Ostarine و برخی دیگر نشان دادند نسبت آنابولیک / آندروژنی نسبت به این، هر چند کمی بهتر است. تفاوت ها به طور قطعی کمی بیشتر از اینکه در نوع یا کلاس هستند، به ویژه با توجه به اینکه روش تست نتایج کاملا متغیر از یک مطالعه به دیگری است.
این ترکیب بسیار جالب است و می تواند به عنوان بخشی از یک استروئید پشته به دلیل اثر بخشی تستوسترون در پروستات باشد.
* در موش، عضله گاه به نام levator ani عمل می کند تا آلت تناسلی را افزایش دهد. در حالی که آن را به طور کلی به استروئید آنابولیک نسبت به سلول های عضلانی اسکلتی به طور کلی پاسخ می دهد، در اندازه گیری نسبت آنابولیک / آندروژنیک رشد levator آنی به عنوان یک عامل حدس زده برای تاثیر کلی بر رشد ماهیچه اسکلتی. رشد پروستات اطلاعات مفیدی درباره تأثیر بر روی پروستات فراهم می کند و به عنوان یک عامل حدس زده برای اثرات بر روی دیگر بافت ها مانند پوست سر و حنجره استفاده می شود، اما برای اثبات اثرات روی آن بافت ها هیچ اثری ثابت نیست.

RAD-140، نسبتا آنابولیک / آندروژنی نسبتا حدود 90: 1 را نشان داده است و در واقع اثرات تستوسترون بر روی پروستات را متزلزل می کند. این یک تظاهرات چشمگیر است.

در حال حاضر در مورد اینکه آیا RAD-140 فعالیت کمتری در پوست سر و یا زنان دارد، حنجره از استروئید های آنابولیک مصنوعی، این مسئله متفاوت است و ممکن است نتایج متفاوت باشد.
خرید RAD 140 خام آنلاین:
اگر این امکان وجود دارد، شما به شرکت ما خوش آمدید.اگر شما برای ما سوالات دارید،
دریغ نکنید از طریق تماس بگیرید

اطلاعات تماس
Hongkong YuanCheng GongChuang Technology Co.,Ltd

تماس با شخص: Daniel

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)